foto-lukas paldus-v16 03

V oblasti rad klientům využívám svou 10letou praxi v oboru ekonomie, ekonomiky, financí, investic a pojišťovnictví. Oblast pojištění jsem poznal nejprve teoreticky v rámci titulu bakalář v oboru pojišťovnictví a následně praxí v pojišťovně Generali. Bankovní produkty v Komerční bance. Úvěrové produkty jsem hlouběji poznal především v OVB.


Poslední oblastí, v které jsem se chtěl zdokonalit, byly investice. Zaměření do oblasti investic jsem zahájil v rámci spolupráce se společností VHI. Hlavní specializací se mi staly investice v roce 2013. Své zkušenosti jsem završil získáním celoevropsky uznávaného titulu €FATM (€uropean Financial AdvisorTM). V současnosti spravuji majetek klientů (AUA = assets under advisory) v řádu desítek milionů korun. Poradenská praxe je tedy mou hlavní náplní.


Dále se ještě zabývám vzděláváním dalších investičních specialistů na české finančně poradenském trhu.


Aktuálně mohu říci, že jsem pro klienty zkušeným partnerem v oblasti rodinných financí jak s teoretickými, tak i praktickými zkušenostmi se zaměřením na budování jejich majetku a jeho ochraně. S hlavním cílem zajištění budoucího pravidelného měsíčního příjmu z vlastního majetku.

 

Jsem celoživotním partnerem mých klientů za všech okolností, při budování jejich majetku a jeho ochraně.

Certifikáty a ocenění

Důležité časové mezníky

11/2017 Certifikát investičního poradce pro kolektivní investován
05/2016 Účast na mezinárodní investiční konferenci v Londýně
06/2014 titul €FATM
05/2014 školitel a analytik ve firmě In Investments
01/2014 člen asociace finančních poradců ČR
05/2013 finanční poradce INSIA a VHI 
03/2010 titul bakalář na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Liberci
07/2008 obchodní vedoucí OVB 
01/2008 pojišťovací poradce Generali 
01/2005 bankéř KB
06/2004 Maturita Gymnázium Jablonec nad Nisou

O certifikátu €FA™

logo-efpa

€FPA Europe (European Financial Planning Association) | €FPA Europe byla založena v roce 2000 a je první nevládní organizací s vybudovanými profesními, vzdělávacími, zkušebními a etickými standardy v oblasti finančních služeb, působící v rámci evropských zemí. Čtěte více...

AFP ČR - Asociace finančních poradců České republiky

logo-afpcr

Asociace finančních poradců České republiky vznikla v listopadu 2013 s cílem vytvořit komunitu zkušených finančních poradců, kteří mají svoji práci rádi a dělají ji svědomitě a zodpovědně. Zakladateli Asociace jsou Vladimír Švorba, Jan Straka a Stanislav Kubeš. Zakladatelé Asociace vycházejí ze svých zkušeností z oboru finančního poradenství a stojí o to, aby práce finančního poradce byla vnímána jako služba s jasnou přidanou hodnotou a kvalitou pro klienta. V dnešní době není jednoduché najít toho svého zkušeného a kvalitního poradce. Neexistuje místo, kde by bylo možné si kvality poradce skutečně ověřit. Naším cílem je přinést tuto možnost volby široké veřejnosti, aby se lidé nemuseli obávat navázat spolupráci se zkušeným odborníkem. Čtěte více...

POTŘEBUJETE PORADIT

Volejte 776 328 936 a pište na lukas@lukaspaldus.cz nebo pomocí rychlé zprávy

Kontaktní informace

Želivského 5158
       466 05, Jablonec nad Nisou
K Moravině 1871/7
       190 00, Praha 9 – Libeň

Telefon: +420 776 328 936
Email: lukas@lukaspaldus.cz
Website: www.lukaspaldus.cz

Jsem členem

LOGO youtube